Kā sākt lietot: Apmaksas veidi

1. Projekta izveide

Projekts jāizveido, lai Jums tiktu aktivizēts pakalpojums Paysera Checkout, kas nodrošina maksājumu pieņemšanu internetā. Pēc projekta izveides tam tiks piešķirti vairāki parametri, kas būs jānorāda pasākuma izveides procesā.
 1. Kreisās puses izvēlnē izvēlieties Iestatījumi > Profila iestatījumi > Pakalpojumu vadība.
 2. Izvēlieties pakalpojumu Maksājumu pieņemšana internetā caur internetbankām un citām sistēmām un spiediet Pieteikties. Jaunajā logā apstipriniet pieteikšanos pakalpojumam.
 3. Kreisās puses izvēlnē nospiediet Projekti un aktivitātes > Mani projekti. Ja šī sadaļa nav redzama, pārlādējiet lapu. Lai izveidotu jaunu projektu, spiediet Pievienot jaunu projektu.
 4. Izvēlieties opciju Izmantošu platformu > Paysera Tickets. Projekta URL adreses laukā automātiski tiks ievadīta adrese https://tickets.paysera.com

 5. Aizpildiet visu pieprasīto informāciju un nospiediet Saglabāt projektu. Šo informāciju vēlāk jebkurā laikā varēsiet rediģēt.

2. Projekta iestatījumi un iesniegšana

 1. Kreisās puses izvēlnē nospiediet Projekti un aktivitātes > Mani projekti > Projekta iestatījumi > Maksājumi internetā.
 2. Atķeksējiet šādus iestatījumus:
  • Pārbaudīt pasūtījuma unikālo numuru
  • Nesūtīt atgādinājumus klientiem, kuri ir sākuši maksājuma procesu, bet nav to pabeiguši. Mēs sūtam ziņojumus pēc 3 stundām un tikai par online maksājumiem, kuri aizņem līdz 15 minūtēm.
  • Pāradresēt klientus uz saiti «accepturl» tikai pēc maksājuma saņemšanas apstiprinājuma.
 3. Saglabājiet izmaiņas, nospiežot pogu Saglabāt izmaiņas.
 4. Iesniedziet projektu, nospiežot pogu Nodot izskatīšanai.
Norēķini ar maksājumu kartēm var tikt aktivizēti tikai pēc projekta apstiprināšanas un tie jāaktivizē atsevišķi. Informācija par karšu maksājumu aktivizēšanu pieejama šeit.

3. Projekta ID un parole

Projekta ID un projekta paroli būs nepieciešams norādīt pasākuma iestatījumu sadaļā Naudas līdzekļi.
 1. Projekta ID ir redzams sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani Projekti.

 2. Projekta parole ir redzama sadaļā Projekti un aktivitātes > Mani Projekti > Projekta iestatījumi > Kopējie iestatījumi.